گزارش-کارآموزی-رشته-برق-در-اداره-برق-شهرستان-مبارکه
گزارش کارآموزی رشته برق، در اداره برق شهرستان مبارکه
فرمت فایل دانلودی: .zip
فرمت فایل اصلی: doc
تعداد صفحات: 8
حجم فایل: 7 کیلوبایت
قیمت: 2900 تومان

توضیحات:
گزارش کارآموزی رشته برق، در اداره برق شهرستان مبارکه، در قالب فایل word و در حجم 8 صفحه.

مقدمه:
اداره برق شهرستان مباركه وظیفه كنترل و نظارت و طراحي بر كليه امور برق شهرستان و توابع آن را بر عهده دارد و من كار آموزي خود را در اين اداره و در قسمت طراحي توزيع برق گذرانده ام و كارهاي عملي زيادي را در اين مدت تجربه كرده ام و دوران خوبي را براي آموزش مطالبي كه در دوران تحصيل ياد گرفته بودم براي اجرا و عملي ساختن اين مطالب بود .
در جلسه اول با مراجعه به محل كارآموزي، كار خود جهت طراحي و نصب محل تيرهاي بتوني و فاصله آنها از هر يك از ترانسفورماتورها و  حذف تيرهاي اضافي و چوبي در نقشه كه در يكي از بخش هاي مباركه به نام باغ ملك است مراجعه كرديم و در آنجا من به همراه مهندس محموديان ضمن متراژ كردن فاصله تيرها از يكديگر و فاصله گذاري براي نصب تيرهاي بتوني جديد ، محل هايي را كه در نقشه نبود و يا قرار بود احداث شود در نقشه مشخص كرديم و من نيز به علاوه با نكاتي در زمينه اينكه ، در زير ترانس ها يك تابلو نصب مي شود  كه براي انشعاب گيري به مصرف كنندگان مختلف بكار مي رود و همچنين با چراغ هاي نوع A و همين طور با كراس آرام و اينكه كراس در انتهاي خط مي بينيم بكار مي رود ، و همچنين مقره هاي بشقابي و سوزني آشنا شدم

دانلود فایل
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

ویرافایل برق ,اداره ,شهرستان ,مي ,فایل ,كه ,برق شهرستان ,اداره برق ,كه در ,در نقشه ,گزارش کارآموزیمنبع

پرسشنامه ارزیابی ابعاد مدیریت دانش در سازمان

بررسی فضائل رضوی در کتب عرفانی

تحقیق ارزیابی مشتری مداری بر اساس مدل سروکوال در شهرداری های استان مازندران- مطالعه موردی

پرسشنامه استاندارد تشخیص مدیریت دانش

پرسشنامه ارزیابی زیرساخت های مدیریت دانش در سازمان

کتاب طلایی آزمایش های شیمی

تحقیق سازمانهای شبکه ای

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

عاشق باش مدرسه ی شاد من Adventure Comic ghasedak24 وبلاگ آژانس مسافرتی و هواپیمایی آرزوی آسمان آبی مسابقه نیمه شعبان درب اتوماتیک , راهبند , درب اتوماتیک شیشه ای لوازم بهداشتی دهان و دندان هر چی که بخوای طراح حرفه ای سازه